تبلیغات
پاتوق مدیران فردا - عجل معلق یا غفلت مدیران؟
 
پاتوق مدیران فردا
ایران فردا را با همت و ایمان و بصیرت و شجاعت می سازیم
چهارشنبه 31 خرداد 1391 :: نویسنده : داود فرجی

مرگ عابر پیاده

 

به ادامه مطلب مراجعه کنید

امروز آخرین روز بهار بود

آخرین روز بهار سال91

وآخرین روز بهار عمر دخترکی 28 ساله که بر اثر سانحه(شما بخوانید غفلت مسولان شهرمان) ودر مقابل چشمان پدرش پرپرشد

خبر کوتاه بود و دلخراش

ساعت 8 صبح در کمربندی شمالی شهر کارآموز کارگاه قالی بافی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران بدلیل نبود پل عابر پیاده و بر اثر تصادف با خودرو جان داد.

دوستان وهمکلاسان دخترک هم که هر روز با ترس از این گذرگاه مرگ عبور می کنند و با صورت اشکبار به این فکر می کردند که ممکن است روز دیگر این حادثه برای آنها اتفاق بیافتد جاده به اصطلاح ترانزیتی غرب کشور را برای ساعتی مسدود کردند تا شاید به این وسیله صدایشان به گوش مسولان امر برسد.

فرماندار با حضور در بین کارآموزان با تشریح روند امور اجرا شده در این زمینه به دخترکانی که ممکن است خواهر و اقوام تک تک ما باشند قول داد در کمترین مدت ممکن پل عبور عابر پیاده در جلو درب مرکز نصب خواهد شد.

این کل ماجرایی بود که در 2 الی 3 ساعت اول صبح اتفاق افتاد

ماجرایی که تقریبا 2 ماه پیش و در مقابل دانشگاه پیام نور هم اتفاق افتاد و دانشجویی در مقابل چشمان شوهر و فرزند خردسالش کشته شد.

 اما.............

اما سوالی که مطرح می شود این است

آیا حتما باید انسانی کشته شود , جاده ای مسدود شود, نارضایتی عمومی ایجاد شود تا مسولان به فکر انجام وظیفه اصلیشان بیافتند؟

تا کی باید شاهد داغدار شدن همشهریانی باشیم که به دلیل کارهای ناکارشناسی و عدول از وظایف مسولان شهری و بی تفاوتی آنها عزیزان خود را ازدست می دهند و به سوگ می نشینند.

چند نکته :

1 -نگارنده شخصا شاهد تلاشهای بی شاعبه مدیر کل محترم آموزش فنی و حرفه ای استان مرکزی و مجموعه تحت مدیریت ایشان جهت احداث پل در این منطقه بوده

از مکاتبات انجام شده با مراجع ذی ربط طی سه سال گذشته گرفته  تا دعوت از نماینده محترم ولی فقیه در استان استاندار محترم -  معاونین محترم استاندار نمایندگان محترم مردم شهر در مجلس شورای اسلامی فرماندار شهر  که طی بازدید از مرکز و آشنایی با فعالیتهای انجام شده مشکلات را نیز از نزدیک دیده و اکثر این عزیزان قول مساعدت لازم جهت احداث پل را نیز داده اند تا جایی که حتی در دور سوم سفرهای استانی همسر ریس محترم جمهور نیز از مرکز بازدید و موضوع به ایشان هم منتقل شد .

2 اگر کارآموزان جاده را مسدود نمی کردند مطمئنا مسولان شهری به راحتی از کنار این موضوع می گذشتند.

3 حضور هوشمند نیروی انتطامی و عدم برخورد پلیسی با موضوع جای تشکر دارد.

4 امیدواریم مسولان بجای پیدا کردن مقصر و انداختن توپ در زمین دیگران مسولیت پذیر بوده و تلاش نمایند از این پس شاهد ماجرای مشابهی نباشیم.

5 مسولین و مدیران محترم به گوش باشید اگر به وظایف خود به درستی عمل نکنید مطمئنا دست شما نیز به خون این شهروندان آلوده خواهد بود.

نوع مطلب :
برچسب ها :


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :