تبلیغات
پاتوق مدیران فردا - فصل همدلی
 
پاتوق مدیران فردا
ایران فردا را با همت و ایمان و بصیرت و شجاعت می سازیم
دوشنبه 27 خرداد 1392 :: نویسنده : داود فرجی

 

روحانی - حماسه سیاسی- حماسه اقتصادی

 

در تاریخ انقلاب اسلامی خرداد , ماهی است که اتفاقات و رویدادهای سرنوشت سازی را در خود ثبت نموده ؛ از حماسه آزاد سازی  خرمشهر تا رحلت جانگداز امام خمینی (قدس) اما رویدادی که خرداد 92 را از سایر خردادها متمایز ساخت حماسه سیاسی بود که بدست ملت فهیم و صبور و قدردان ایران عزیز خلق شد.

روزی که همه آمدند و به فرمان رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و با 36 میلیون انگشت اشاره جوهری سیلی محکمی بر صورت بدخواهان و دشمنان این مرز و بوم نواختند که مدتها فراموششان نخواهد شد.

بقیه در ادامه مطلب

 

رقابتها به سر آمد و از میان نامزدهای مختلف دکتر روحانی با رویکرد اعتدال و عقلانیت و با دولت تدبیر و امید از سوی مردم انتخاب شد .

علی رقم تصورات و توهماتی که رسانه های بیگانه به آن دامن می زدند دنیا مشاهده کرد که فرآیند انتقال قدرت در سرزمین فرهیختگان بدون کوچکترین هزینه امنیتی و آسیب اجتماعی صورت گرفت رفتار دموکراتیک ایرانیان الگویی جهانی شد برای جوامع غربی که داعیه مهد دموکراسی بودن را دارند .

همه آمدند و گفتند:

بر سر عهدی که بستیم هستیم.

حماسه حضور 72 درصدی نه تنها موجب عزت و اقتدار بیشتر ایران سرفراز در جهان گردید بلکه پیامهایی را نیز بهمراه داشت که به گوش جهانیان رسید.

1-    پیام ولایتمداری و میهن دوستی

2-    پیام مقاومت و پایداری بر سر آرمانهای نظام و انقلاب

3-    پیام اتحاد و همدلی

4-    پیام ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی

انتخابات پیامی هم برای دولتمردان و سیاستمداران داشت و آن پیام این بود که با وجود فشارهای موجود وضعف ها و کاستی هایی که بار مضاعفی را بر دوش ملت به خصوص قشر ضعیف تحمیل کرد مردم به وظیفه خود در خلق "حماسه سیاسی" عمل کرده و مردانه به میدان آمدند و حال نوبت خادمان ملت به ویژه جناب آقای دکتر روحانی و دولت تدبیر و امید است که با برهم زدن بازی های سیاسی و حزبی و جناحی کمر به خدمت این ملت شریف بسته و حماسه اقتصادی را به منصه ظهور برسانند.

انتظار می رود جناح رقیب نیز همانطور که با لبخند به منتخب ملت تبریک گفتند با همدلی و همراهی به کمک دولت جدید شتافته و شیفتگی به خدمت را سر لوحه کار خود قرار دهند.

آری مردم منتظر شروع فصل جدیدی در مناسبات و فضای سیاسی کشور هستند؛ فصل همدلی.

 

دست به دست هم دهیم به مهر

میهن خویش را کنیم آباد

نوع مطلب :
برچسب ها :


صفحات جانبی
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :